O Niflheim

Niflheim to marka stworzona z zamiłowania do męskiej elegancji połączonego z fascynacją skandynawską przyrodą i nordycką mitologią.

Wierzymy, że coraz więcej mężczyzn zwraca uwagę na detale związane ze swoim wyglądem i garderobą, a świadomość zasad i kanonów klasycznego, męskiego ubioru dociera do coraz szerszych kręgów. Wiemy też, że niezwykle istotnym elementem kompletnego, starannie dobranego stroju są dodatki. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepsza koszula nie będzie się dobrze układać, jeżeli kołnierzyk nie zostanie odpowiednio usztywniony fiszbinami, a chybiony wybór spinek do mankietów może popsuć całą stylizację.

Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom mężczyzn, którzy mają świadomość aktualnych trendów mody, jak również pozostają przywiązani do klasycznych zasad dotyczących męskiej elegancji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze akcesoria odpowiadały wymaganiom osób, które oczekują produktu najwyższej jakości. Współtworzenie wizerunku dobrze ubranego mężczyzny postrzegamy jako misję, a w pracach nad naszym asortymentem staramy się tworzyć takie produkty, które sami z dumą będziemy nosić.

Inspiruje nas skandynawski krajobraz - surowy a zarazem imponujący: morze, skały, zamglone fiordy, lasy i strumienie. Chcemy aby nasze produkty oddawały ducha skandynawskiej przyrody.

Z wielką ciekawością i zainteresowaniem zgłębiamy opowieści o Wikingach, ich najazdach, kulturze, życiu i wierzeniach. Chcemy podzielić się z Wami tymi zainteresowaniami i zaprosić Was do tego świata. Nazwa naszej marki - Niflheim - to w mitologii nordyckiej kraina mgieł, królestwo lodu i zimna - co w naszej ocenie spójną klamrą spina źródła naszych inspiracji.

Wierzymy, że warto dołożyć najwyższej staranności zarówno w doborze materiałów, jak i w pracy nad każdym detalem dotyczącym naszych akcesoriów. Nasze produkty przygotowujemy ze srebra najwyższej próby (925) i z dbałością o każdy szczegół. Chcemy, aby każdy Klient otrzymując nasz produkt, otrzymał namiastkę świata, o którym opowiadamy. Dlatego pakując nasze produkty, otulamy je mchem, korą drzew i skałami. Nasze produkty nie są wyrobem taśmowym, fabrycznym - są kunsztownym efektem starannej pracy jubilerskiej.

Jesteśmy przekonani, że nasz asortyment wyznacza trendy i odpowiednie wzorce jakościowe w męskim ubiorze. Mamy nadzieję, że nasze produkty spełnią najbardziej wyrafinowane oczekiwania Klientów, a my dołożymy naszą cegiełkę w budowaniu wizerunku eleganckiego mężczyzny.

***** 

Niflheim

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl