Czas i koszty dostawy
Czas dostawy
 
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą)  wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.
 
Zamówienie są realizowane i dostarczane w dni robocze.
 
Mając na uwadze, że nasze produkty stanowią wyroby jubilerskie, które nie są produkowane w sposób przemysłowy, utrzymujemy ograniczone zapasy magazynowe. Niemniej, staramy się niezwłocznie uzupełniać brakujący asortyment, co zazwyczaj zajmuje nam do 10 dni roboczych. Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na portalu Facebook, gdzie na bieżąco informujemy o aktualizacji stanów magazynowych.
 
Koszty dostawy
 
Koszty dostawy uzależnione są od wybranej opcji dostawy (koszty te wyspecyfikowane są w widoku koszyka). W przypadku zamówienia kilku produktów, opłata nie ulega zwielokrotnieniu. Nasze produkty wysyłamy zapakowane w eleganckie pudełka wypełnione mchem, korą i kawałkami skał. Dostawy realizowane są za pośrednictwem Kuriera DHL, Kuriera InPost oraz do Paczkomatów InPost.
 
Informacja o wyjściu paczki z naszego magazynu wraz z numerem listu przewozowego jest przesłana do każdego Klienta e-mailem. Wpisując numer listu przewozowego na stronie firmy kurierskiej można sprawdzić, na jakim etapie dostawy znajduje się paczka.
 
Do każdego wysłanego towaru dołączamy paragon, który jest dowodem zakupu
 
*****
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl